Šančių darželis – Šančių mokykla: eilėraščių maratonas ,,Aš gyvenu čia”

Eilėraščių maratonas – baigiamasis Šančių darželio ir Šančių mokyklos bendradarbiavimo projekto renginys. Visus dalyvius ir mokytojas pirmiausia pasveikino 1 b klasės mokinukai su daina ,,Nupiešiu Lietuvą“. Staigmena visiems buvo netikėtas Kakės Makės pasirodymas. Ji atsivedė į mokyklą Netvarkos nykštuką ir su juo apžiūrėjo, kas gi Šančių mokykloje yra įdomaus ir kodėl verta čia mokytis.

Eilėraščių maratoną pradėjo ketvirtokai, kurie netrukus perdavė žodį darželio priešmokyklinukams. Jis tęsėsi beveik pusantros valandos. Deklamavo 6 darželio priešmokyklinukai, du pirmokai, šeši antrokai, keturi trečiaklasiai ir net dvylika ketvirtokų. Ir mokinukams, ir mokytojoms buvo smagu stebėti vieniems kitus. Kai negalime bendrauti gyvai, mūsų visų gyvenimą paįvairina tokie virtualūs renginiai.

Visas projekto veiklas apibendrino būsima pirmokų mokytoja Edita, ji pakvietė visus mylėti savo šalį ir piešti iliustracijas dainai ,,Nupiešiu Lietuvą“.

Pirma B klase klasė sveikina visus Kovo 11-osios proga: