Kūrybinis bendradarbiavimas

Mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai su mokytoja Vita Masaitiene dažnai lankosi V.Kudirkos bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojų organizuojamose veiklose. Renginyje, skirtame Lietuvos tautinėms mažumoms, vaikai susipažino su totoriais: jų kultūra, tradicijomis, papročiais, šventėmis, dalyvavo viktorinoje ,,Lietuvos totoriai“, pasigamino knygų skirtukų, kuriuos papuošė totorių kultūrai būdingais raštais.

Trečiokai susipažino ir su vaikų rašytoju, pedagogu Pranu Mašiotu. Mokiniai susidomėję klausė pasakojimo, skaitė knygelių ištraukas, aktyviai dalyvavo viktorinoje, apžiūrėjo bibliotekos darbuotojų paruoštą P.Mašioto knygų parodą. O per pamokas padarę knygų skirtukų dovanojo į biblioteką ateinantiems vaikams.