Konferencijos dalyviai

Lapkričio 29 d. 2d klasės mokinys N. Kučinskas (mokytoja L. Daukutienė) ir 4a klasės mokinės U. Paknytė ir A. Genišauskaitė (mokytoja D. Klimantavičienė) dalyvavo respublikinėje 1-4 klasių mokinių praktinėje – pažintinėje konferencijoje „Mažoji gamtos dovana”. Nojus parengė pranešimą „Gydančios arbatėlės iš gamtos”. Mokinys pristatė tris arbatų, kurios padeda stiprinti imunitetą šaltuoju metų laiku, receptus. Urtė ir Ainė parengė pranešimą „Sveika mityba”. Mokinės atliko tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti, kaip klasės draugai maitinasi, kiek išgeria per dieną vandens, kiek laiko skiria sportui ir kt. Nusivylę gautais rezultatais mokiniai nusprendė mokytis sveikai maitintis. Pakartojo sveikos mitybos piramidę, stengėsi valgyti daugiau košių, daržovių, vaisių, daugiau laiko skirti sportui. Tą patį tyrimą mokiniai atliko po metų ir šį kartą jau džiaugėsi gautais rezultatais.

Džiaugiamės pranešėjais!

Gamtos konferencija