„Nerk į teatrą“

Birželio 1-4 d. Kauno dramos teatre vykstantis tarptautinis edukacinis festivalis ,,Nerk į teatrą“ atveria teatro užkulisus ir atskleidžia scenos meno profesijų magiją.

VDU klasikinio ugdymo mokyklos dramos studijos ,,Alfa“ nariai Smiltė Belickaitė, Almantas Gasiūnas, Danielius Klemas ir Ignė Likaitė kartu su teatro mokytoja I. Mitrulevičiene birželio 2d aplankė Kauno dramos teatrą. Moksleivius pasitiko ir teatro istoriją papasakojo teatro administratorius A. Pliopla. Vaikai apžiūrėjo parodą, didžiosios scenos erdves. Po eskursijos Rūtos salėje vaikų laukė staigmena – Berlyno (Vokietija) teatro kompanijos garsų, daiktų ir gyvos muzikos spektaklis ,,Elektriniai šešėliai“. Tai lyg fantastiška laboratorija scenoje, kurioje daiktai, pradeda keistai elgtis ir kurti savo gyvenimus, šešėliai atsiskiria nuo objektų ir išeina pasivaikščioti. Apie patirtus pojūčius jaunieji žiūrovai turėjo progą po spektaklio pasidalinti su aktoriais. ,,Nerk į teatrą“ festivalis – puiki galimybė atrasti, pažinti bei išlaisvinti naujas nepatirtas emocijas.