Teisės ir pareigos

5a klasės mokinės: Adelė Rakauskaitė, Paulina Bolskytė, Kamilė Stabingytė vadovaudamos socialinės pedagogės Astos Žukauskaitės Birželio 2 dieną vyko į Kauno Palemono gimnazija į konferencija, skirta paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai, kurią organizavo Kauno Palemono gimnazija, Kauno švietimo inovacijų centras bei Kauno apskrities bendruomenės policininkai. 11 kūrybinių sumanymų apie teises, pareigas ir atsakomybę pristatė 34 dalyviai iš Kauno miesto mokyklų. Mūsų mokinės į konferenciją vyko paruošusios filmuotą pranešimą“ mes turime, ne tik teises, bet ir pareigas“. Visiems konferencijos dalyviams ir pedagogams už kūrybinių sumanymų pristatymą įteiktos Kauno Palemono gimnazijos direktoriaus padėkos ir atminimo dovanos.