5–10 klasių Kalėdinė šventė

Mokinių taryba pakvietė 5-10 klasių mokinius gruodžio mėnesį skirti geriems darbams, ugdyti savo talentus, o mėnesio pabaigoje parodyti, ką sukūrė. Penktadienį prieš Kalėdas mokykloje vyko Kalėdinė šventė, kurią organizavo mokinių tarybos pirmininkė Austėja Savickaitė ir jos padėjėjai Karina Grinčenko ir Modestas Rumševičius. Klasės parengė įdomius ir įvairius pasirodymus: matėme snieguoles ir nykštukus, Kalėdų senelius ir net Grinča. Mokiniai ne tik dainavo, šoko, bet ir paruošė trumpus vaidinimus, devintokai sukūrė video pasveikinimą, o labiausiai nustebino vyriausieji – dešimtokai- sukūrę pasveikinimą repo stiliumi. Muzikos mokytoja kvietė visus bendrai padainuoti. Šventę pradėjome dainuodami apie baltą žiemą, o užbaigėme daina ,,Tą naktį“. Šventės pabaigoje direktorė apdovanojo visus saldžiaisiais prizais ir palinkėjo turiningai praleisti Kalėdas ir atostogas.