5-8 klasių mokinių lietuvių ir užsienio kalbų virtuali konferencija „Mokausi ir augu“

Spalio 26 d. mūsų mokyklos 7 a klasės mokinės Ieva Juodiškytė, Gytė Likaitė ir 8a klasės mokinė Paulina Barauskaitė dalyvavo virtualioje respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių lietuvių ir užsienio kalbų virtualioje konferencijoje „Mokausi ir augu“.
Konferencija buvo skirta 5-8 klasių bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams, jų gerosios darbo patirties sklaidai, pasidalijimui sėkmingais mokymosi „receptais“, paremtais asmenine patirtimi, aktyvaus mokymo(-si) metodais, kurie skatina mokinius „augti“ ugdant mokinių kūrybiškumą žaidybinių elementų pagalba. Mokiniai dalinosi ir patirtimi apie perskaitytas įdomiausias knygas, kurios padėjo geriau pažinti ir suprasti save ar kitus.

Mūsų mokinės skaitė pranešimus apie perskaitytas knygas:

Mūsų bendraamžiai didvyriai. Ar aš taip galėčiau? (pagal Antonio Iturbe biografinį romaną ,,Mažiausia pasaulio biblioteka“). Ieva Juodiškytė, 7 a klasė,

Kokia yra meilės galia? Įspūdžiai perskaičius knygą ,,Trys žingsniai iki tavęs“. Gytė Likaitė, 7a klasė,

Harper Lee romanas ,,Nežudyk strazdo giesmininko“ šiandieniniame kontekste. Paulina Barauskaitė, 8a klasė.

Mergaitėms pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja Ramunė Šmitienė.