Sveikatiada

LAIMĖTOJAI!

Štai ir baigėsi paskutinysis šių mokslo metų ,,Sveikatiados“ konkursas – „Šok ir nesustok“. Didžiulį AČIŪ tariame visiems šokėjams, mokytojams ir auklėtojams ir tėveliams, kurie su dideliu entuziazmu ir užsidegimu kūrė ir įamžino šokius!

Šokių konkurso metu „Sveikatiados“ Facebook paskyroje patalpinome beveik 300 pačių įvairiausių šokių filmukų ir kitos vaizdinės medžiagos! Neįtikėtina, tiesa?

Išrinkti laimėtojus buvo be galo sunku, jei turėtume galimybę, apdovanotume Jus visus! Tačiau kaip ir žadėjome, skelbiame projekto ,,Sveikatiada“ prizus laimėjusias 6 ugdymo įstaigas!!!

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų gretose apdovanojame:
Alytaus lopšelį-darželį „Volungėlė”;
Šilutės lopšelį-darželį „Raudonkepuraitė“;
Mažeikių lopšelį-darželį „Bitutė”.

Mokyklinio ugdymo įstaigų gretose apdovanojame:
Kauno m. VDU klasikinio ugdymo mokyklą;
Vilkaviškio pradinę mokyklą;
Druskininkų „Saulės“ pagrindinę mokyklą.

Viso projekto ,,Sveikatiada“ vardu dėkojame dalyvavusiems, AČIŪ už tai kad esate tokie aktyvūs ir dalinatės nuostabiomis organizuojamų konkursų akimirkomis!!! Linkime, kad ritmingas muzika dar ilgai Jus kviestų į šokio aikštelę!
Gerų artėjančių atostogų ir šiluma džiuginančios vasaros!

ilona_737747674068400_6950883098373674848_n