Mokinių asmeninių pasiekimų galerija

Mokyklos „Mokinių asmeninių pasiekimų galerijoje” šį kartą  „svečiuojasi” 3d klasės mokinys Jonas Gurskas.

Jonas aktyviai dalyvauja tarptautiniuose,  respublikiniuose ir Kauno miesto pradinių klasių mokinių konkursuose. Mokinys yra tapęs ne vieno konkurso laureatu. 1-4 klasių mokinių kompiuterinio piešinio konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka” Jonas dalyvauja nuo pat pirmos klasės. 2020 m. ir 2021 m. šiame konkurse jis užėmė II vietą, o 2022 m. tapo nugalėtoju. 2022 m. mokinys dalyvavo 1-4 klasių mokinių kompiuterinio piešinio parodoje – konkurse „Mano vasaros pasaka” ir užėmė II vietą. Jonas labai mėgsta skaityti, piešti, konstruoti, sportuoti ir kurti įvairius darbelius. Yra smalsus, linksmas ir išradingas.

Didžiuojamės Jono pasiekimais ir linkime toliau siekti įvairių laimėjimų.