Europos muzikos diena mokykloje EuDaMuS 2023

Kovo 15 d. minėjome Europos muzikos dieną mokykloje EuDaMuS 2023. Mokiniai dalyvavo Europos muzikinio ugdymo asociacijos (EAS, The European Association for Music in School) ir Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos (LMMA) projekte, skirtame Europos muzikos dienai paminėti, ją švęsti ir įprasminti. Tarptautinio projekto tikslas- akcentuoti muzikos svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime. Šią dieną pertraukų metu skambėjo mūsų mokyklos mokinių atliekami muzikiniai pasirodymai. Mokinių tarybos, Muzikos mylėtojų klubo nariai ir kiti 5 -10 klasių mokiniai domėjosi Europos šalių muzika, sudarė Europos populiariausių atlikėjų dainų grojaraštį, kurį pertraukų metu galėjo išgirsti visa mokyklos bendruomenė. Choras „Dainava“ paruošė šaukinį – sveikinimą. Šaukinys patalpintas virtualiame interaktyvių ugdymo įstaigų sveikinimų žemėlapyje:

Tiesioginės nuotolinės transliacijos metu mokiniai drauge su kitų Europos šalių mokiniais dainavo šiai progai sukurtą belgų kompozitoriaus Berto Appermonto dainą „Together“ ir sveikino visus su Europos muzikos diena mokykloje.

Šventę mokykloje organizavo muzikos mokytoja Giedrė.

Dėkojame visiems renginio dalyviams ir klausytojams!

20230317_105210