2020 m. sausio mėn. veiklos planas
Renginio pavadinimas | Vieta | Data ir laikas | Dalyvauja | Atsakingas | Koordinatorius |
---|---|---|---|---|---|
„Atsisveikinimas su eglute“. | Mokyklos erdvės | 06 d. | Mokyklos taryba | L. Kisielius | R. Šmitienė |
Prevencinis užsiėmimas „Savižudybės“. | 11 kab., 36 kab. | 08 d. 10.55 val. |
8 klasių mokiniai | S.Davidonienė, I. Pagrandienė |
J. Sūnelaitienė |
VGK posėdis | 4 kab. | 08 d. | VGK nariai Kviestiniai asmenys |
J. Sūnelaitienė | V.Čiuldienė |
Edukacinis užsiėmimas „Grafika“. | Mokyklos erdvės | 09 d. | 1-2 klasių mokiniai | R. Visockienė, V. Šitikovienė |
J. Sūnelaitienė |
Tarptautinio Erasmus+ projekto „Žiedinė ekonomika ir tvarus turizmas – mūsų demokratinė alternatyva ateities Europai“ veiklos. „Žaliojo taško“ įrengimas | Mokyklos erdvės | 06-31d. | Projekto nariai | R. Bubelevičienė, J. Sūnelaitienė, R. Šmitienė |
V.Čiuldienė |
Tarptautinio Erasmus+ projekto „Žiedinė ekonomika ir tvarus turizmas – mūsų demokratinė alternatyva ateities Europai“ veiklos. Žaidimų ir priemonių iš antrinių medžiagų gamyba | Mokyklos erdvės | 06-31d. | Projekto nariai | L. Kisielius | V.Čiuldienė |
Pradinių klasių renginys „Žiema džiaugiuosi – gerai jaučiuosi“ | Mokyklos aikštynas | 06-31d. | 1-4 klasių mokiniai | R.Žičkienė | J. Sūnelaitienė |
Tarptautinio ERASMUS+ projekto „Dirbame Europai“ veiklos. | Mokyklos erdvės | 02-20d. | Projektinės grupės nariai | R.Šmitienė, R. Bubelevičienė, J. Sūnelaitienė |
V.Čiuldienė |
Lions Quest prevencinės programos užsiėmimai klasėse (Programos „Laikas kartu“, „Paauglystės kryžkelės“ ir „Raktai į sėkmę“) | Mokyklos erdvės | 06-31d. | Mokyklos bendruomenė | Klasių vadovai,Lions Quest komiteto nariai | J. Sūnelaitienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros (žodžiu) PUPP (pagal atskirą planą) | 19, 33 kab. | 06-31d. | 10 klasių mokiniai | R. Šmitienė | V.Čiuldienė |
Vaiko emocijų išraiškos kontrolės (VEIK) programos užsiėmimai | 8 kab. | I, IV 13.05 val. |
Grupės nariai | S. Davidonienė, S. Gudunskienė |
J. Sūnelaitienė |
Mokinių, turinčių SUP motyvacijos tyrimas | 14 kab. | 09 d. | SUP mokiniai | S. Gudunskienė | J. Sūnelaitienė |
Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. | Mokyklos erdvės | 13 d. 8.00 val |
Mokyklos bendruomenė | Kabinetų vadovai | R. Šmitienė |
5-6 klasių mokinių Kauno miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I etapo varžybos (pagal atskirą grafiką) | Sporto salė | 13-24 d. | 5-6 klasių mokiniai | K. Vengalis | V. Čiuldienė |
7-10 klasių mokinių biologijos olimpiada | 26 kab. | 15 d. 14.00 val. |
7-10 klasių mokiniai | D. Masionienė | V. Čiuldienė |
2-4 klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos. | Sporto salė | 13-24 d. | 2-4 klasių mokiniai | K. Vengalis | V. Čiuldienė |
1a klasės mokinių renginys bibliotekoje „Aš skaitau“ | Mokyklos biblioteka | 14 d. 10.55 val. |
1a klasės mokiniai | I.Jatkauskienė, R. Visockienė |
J. Sūnelaitienė |
9-10 klasių mokinių fizikos olimpiados I turas. | Fizikos kab. | 17 d. | 9-10 klasių mokiniai | V. Liupkevičiūtė | V. Čiuldienė |
Projektinė veikla ,,Modernių technologijų taikymas specialiojo pedagogo ir logopedo darbe“. | 3D klasė | 23 d. 13.00 val. |
Kauno miesto III-ojo mikrorajono mokyklų logopedai, specialieji pedagogai | V. Čiuldienė, S. Gudunskienė, R. Petrauskienė, I. Miliauskienė |
V. Čiuldienė |
Tarptautinio ERASMUS+ projekto „Dirbame Europai“ ekskursija „Tavo karjera“. | Vilnius | 01-24 | 8 klasių mokiniai | I.Pagrandienė | R. Šmitienė |
Tarptautinio ERASMUS+ projekto ,,Įtraukiojo ugdymo link“ veiklos. | Mokyklos erdvės | Sausio
27- vasario 02d |
Projekto nariai | J. Sūnelaitienė, S. Davidonienė |
V. Čiuldienė |
I pusmečio pažangumo ir lankomumo ataskaitų rengimas. | Mokyklos erdvės | 31 d. | Klasių auklėtojos | V. Čiuldienė | V. Čiuldienė |