AČIŪ apdovanojimai

Paskutinę pradinių klasių mokslo metų dieną vyko renginys ,,AČIŪ apdovanojimai“, kurio metu padėkojome aktyviausiems ir geriausiai besimokantiems mokiniams bei jų mokytojams, mokyklos darbuotojams.

Šventę pradėjo 4kl. moksleiviai ir teatro studija ,,Alfa“ spektakliu ,,Mano grožis – stebuklų stebuklas“ pagal antikinį mitą apie Narcizą. Scenarijaus autorė Teatro studijos vadovė Ilona Mitrulevičienė, choreografija šokio mokytojos Airūnės Juozanaitienės, muziką parinko muzikos mokytojas Dovydas Alejūnas, o scenografiją sukūrė dailės mokytoja R. Stulpinienė.

Po spektaklio pasirodymą tęsė visos klasės, vieni grojo, kiti dainavo, o 2a klasės mokinukai padainavo ne tik sava kalba, bet ir ukrainiečių liaudies dainą ukrainiečių kalba, pagerbdami savo klasės draugą ukrainietį Vladimirą, kuris nuoširdžiai mokosi lietuvių kalbos.

Mokyklos direktorė įteikė AČIŪ nominacijos ženklus ir padėkas visiems 1- 4 klasių mokytojams, o geriausiems mokiniams buvo įteikti ne tik padėkos raštai, bet ir nominantų ženkleliai. Šventės pabaigoje palinkėjo mokinukams per vasarą pabuvus spindulėliu, lengvu spalvotu drugeliu, sugrįžti į mokyklą rugsėjo takeliu.