Ačiū mokytojams, kad moko skraidyti

Šių metų Mokytojo dienos tema – SKRYDIS. Nuo pat ryto mokytojus, skubančius į klases, sutiko mokyklos tarybos nariai ir dešimtokai. Jie sveikindami kiekvienam įteikė mokinių padarytus keramikinius paukštukus ir padėkojo mokytojams, kad „moko skraidyti“ po mokslo ir žinių šalį. Pasveikinę kvietė mokytojus ,,pakilti tarp debesų”, nusifotografuoti ir pasivaišinti kava.
Atėjusių į klases, taip pat laukė staigmena – nauji mokytojai ( mokiniai), kurie pasisiūlė išbandyti pedagogo profesiją ir vesti pamokas.

Na o po pamokų mokytojai pakviesti į salę, kur stebėjo meninių kolektyvų (teatro vadovė I. Mitrulevičienė, šokio – A.Juozanaitienė, dainavimo – E.Jurgaitienė, dailės – R.Stulpinienė) parengtą spektaklį – improvizaciją pagal R.Bacho apysaką ,,Džonatanas Livingstonas Žuvėdra”. Bendruomenę sveikino ir dėkojo atlikėjams už pasirodymą ir mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė.

Kelios citatos iš spektaklio:
• Pats laikas pradėti mokytis to, kas sunkiausia, kas atveria plačiausias galimybes ir yra įdomiausia.
• Būsi pasiruošęs pakilti dar aukščiau ir suvokti, kas yra gėris ir meilė.
• Tai jis tikrasis tavo mokytojas. Privalai išmokti jį suprasti ir daryti tai, ko jis nori.
• Mokytojui patiko jo mokiniai, jis pamilo juos tokius, kokius pamatė.