Advento Šv. Mišios Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje

Gruodžio 13d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Šv. Mišiose Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje. Mišias aukojo Kauno Gerojo Ganytojo (Dainavos) parapijos klebonas mons. Kęstutis Grabauskas. Po Šv. Mišių tikybos mokytojas Gytis Balčiūnas kvietė mokinius pristatyti gerų darbų angelus, vyko mokinių koncertas. Koncertą vedė ir pamokančią istoriją apie keturias Advento žvakeles pasakojo 8b kl. mokinės Vytė ir Estela, fleita grojo 8b kl. mokinys Ignas, smuiku svajingą melodiją atliko 6b kl. mokinė Lidija. Eiles deklamavo 3c mokiniai: Kamilė, Ieva, Danielis (mokytoja Aušra Alionytė), 4d. kl. mokinys Jonas (mokytoja Lina Daukutienė). Dainas ir giesmes atliko 10a kl. mokinių vokalinis ansamblis, jaunučių choras „Dainava“ , 4a, 3b, 2b, 2c klasių mokiniai (mokytoja Giedrė Gapšytė), grojo 4b kl. mokiniai (mokytoja Irena Mikoliūnienė). Koncertą organizavo muzikos mokytoja Giedrė Gapšytė.

Padėkos žodį tarė mokyklos pavaduotoja ugdymui Rima Žvirblienė.

Dėkojame visiems Šv. Mišių dalyviams už bendrą maldą, parapijos klebonui mons. Kęstučiui Grabauskui už šiltą priėmimą, visiems koncerto dalyviams ir jų mokytojams bei klausytojams.