Advento vakaras

Gruodžio 21 d. vakarą mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai bei svečiai susirinkome paminėti artėjančių švenčių.

Pirmiausia visi stebėjo meno kolektyvų pasirodymą – tai spektaklis – improvizacija pagal H. Anderseno pasaką ,,Mergaitė su degtukais“. Spektaklio scenarijų kūrė patys vaidinime dalyvaujantys Teatro studijos mokiniai. Jautri tema šiandieniame kontekste sujaudino žiūrovus. O tai, pasak mūsų svečio Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos klebono Audriaus Mikitiuko, šiandien yra svarbiausia – kad tarp blizgučių ir laikinų vertybių nepamirštume to, kas svarbiausia – jautrumo – ir sugebėtume pamatyti stebuklus kiekvieną dieną. Po spektaklio mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė padėkojo vaidinusiems, šokusiems ir dainavusiems mokiniams, juos parengusioms Teatro mokytojai Ilonai Mitrulevičienei, muzikos mokytojai Editai Jurgaitienei ir šokio mokytojai Airūnei Juozanaitienei. Padėkojo ir visiems gausiai susirinkusiems bei pasidžiaugė draugiška ir nuoširdžia mūsų bendruomene.

Antroji vakaro dalis – bendravimas prie simbolinio Šv. Kalėdų laužo, kurį I a. fojė prie eglutės įžiebė direktorė drauge su parapijos klebonu. Čia dar skambėjo septintos klasės mokinės Eglės Visockytės atliekama ,,Tyli naktis“ bei pirmokų ansambliuko dainelės. Visi patyrė nepakartojamų emocijų!