Akcija „Būk saugus, mokiny“

Spalio 25 dieną, trečiadienį, , 2b klasės mokiniai kartu su mokytoja Guste Žukauskaite, svečiavosi PAGD prie VRM Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Čia mokiniai turėjo gaisrinės saugos pamoką ir gavo atsakymus į klausimus: ką daryti kilus gaisrui, kokio gaisro negalima gesinti vandeniu, ką daryti užsidegus drabužiams? Mokiniai pasikartoję, prisiminę gaisrinės saugos žinias, susipažino su ugniagesių gelbėtojų komandomis, jų naudojama technika bei įranga. Pasimatavę ugniagesio šalmą, patikrino, ar sunkūs jo batai. Ar žinojote, jog pilna ugniagesio gelbėtojo apranga sveria apie 23 kilogramus? Susitikimo pabaigoje mokiniai gavo galimybę įlipti į ugniagesių automobilio kabiną, o kai kurie net pasidalino slaptomis svajonėmis – užaugę tapti šios profesijos atstovais!