Akcija „Mes laimingi, kai laimingi kiti“

Mokinių taryba, minėdama tarptautinę Laimės dieną, mokykloje organizavo akciją „Mes laimingi, kai laimingi kiti”. Akcijos tikslas – surinkti lėšų būtinai humanitarinei pagalbai nuo karo nukentėjusiems Ukrainos vaikams ir lėšas pervesti organizacijai „Gelbėkite vaikus”. Mokiniai dovanojo perskaitytas ir nebereikalingas knygutes, vadovaujami technologijų mokytojų V. Kilinienės ir V. Ivanausko gamino knygų skirtukus, atvirukus. Akcijos metu buvo surinkta net 1200 eurų!

Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėvams už aukas, mokiniams už padovanotas knygeles, pagamintus knygų skirtukus ir atvirukus. Dėkojame mokyklos administracijai, mokytojams, organizavusiems šią akciją ir visiems prisidėjusiems prie šios iniciatyvos!

Dėkojame visai mokyklos bendruomenei už parodytą vieningumą, bendrystę, susitelkimą ir atjautą. Šios aukos gal nors šiek tiek padės Ukrainos vaikams, netekusiems namų, o gal ir tėvų… Juk didžiausia laimė yra tada, kai suteiki laimės kitam.