Akcija „Vaikai gyvūnams”

Prasidėjus šiems mokslo metams mokykloje startavo akcija „Vaikai gyvūnams”. Buvo renkamos užstato sistemos ženklu pažymėtos pakuotės (skardinės, plastikiniai ir stikliniai buteliai) ir atgaunamas 10 ct užstatas. Mokslo metams artėjant į pabaigą, surinkta net 40 Eur 10 ct, kurie buvo pervesti VŠĮ „Katino svajonė”. Ši kačių prieglauda rūpinasi, kad mažieji padarėliai surastų mylinčius šeimininkus, šiltus namus, kur būtų saugu ir gera. Kad būtų smagiau ir linksmiau dalyvauti šioje akcijoje, Mokinių taryba ir mokinių tarybėlė pakvietė dalyvauti žaidime „Spėk! Laimėk!”. Mokiniai galėjo spėti sumą, kuri bus surinkta birželio 1 d. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir pasižadame, kad kitais mokslo metais šią akciją tęsime.