Aktyviausių mokinių išvyka į Molėtų kraštą

Aktyviausiems 5-10 klasių mokiniams mokykla dovanojo išvyką po vaizdingą Molėtų kraštą.

Pirmiausiai mokiniai aplankė vienintelį Lietuvoje ir Europoje Etnokosmologijos muziejų. Jame įrengtos edukacinės klasės, atnaujinta muziejaus ekspozicija, taip pat įrengtas erdvus laukiamasis ir renginių erdvė. Interjeras tarsi kosminės stoties. Mokiniai muziejaus erdvėse pasijuto tarsi pasakoje, kur kiekvienoje patalpoje jų laukė nauji potyriai ir netikėti atradimai. Kiekviena erdvė, į kurią įeinama, yra vis kitokia – kaip kita Visata, kita planeta, kitas pasaulis. Taip, einant per sales, buvo aptartos septynios temos. Ir galiausiai iš 30 m aukštyje esančios apžvalgos aikštelės visi žavėjosi Aukštaitijos apylinkėmis, 6 aplink esančiais ežerais.

Po to mokiniai keliavo į Žalvario parką, kuris savo teritorijos dydžiu beveik prilygsta Vatikano miestui. Ekskursijos metu jie ne tik klausė pasakojimų ir pramogavo, bet ir varžėsi dėl medalių, dalyvaudami orientavimosi varžybose, estafetėse, išbandė taiklumą, šoko limbo ir kepė dešreles ir zefyrus.

Namo visi grįžo pavargę, bet kupini nuostabiausių įspūdžių.