Apie duoną

Antrų klasių mokiniai visą savaitę dirbo integruota tema “Duona”. Savaitės metu mokiniai aptarė duonos kelią iki mūsų stalo, susipažino, kokius padargus, įrankius naudojo senovėje, lygino su dabar naudojamais, aptarė, ar lengva būti ūkininku. Skaitė, vaidino ir piešė lietuvių liaudies pasaką ,, Ar jau galima valgyti”, pasigamino lėlytes ir vaidino pasaką ”Pagrandukas”, pildė sekos žemėlapius, susipažino su patarlėmis ir mįslėmis apie duoną, su duonos kepimo papročiais. Prienų krašto muziejaus edukacijos „Duonos kelias” metu ragavo pačių išsikeptos duonos. Mokėsi perskaityti duonos pakuotėse esančią informaciją, pasirinkti sveikiausią duonos produktą. Anglų kalbos pamokose mokėsi žodžių apie duoną, fizinio ir šokio pamokose imitavo javų vežimo, augimo, pjovimo ir kitus judesius. Mokiniai suprato, kad reikia įdėti daug darbo, kad duona atsirastų ant mūsų stalo. Nuo šiol stengsis atsakingai elgtis su duona, brangins ją.