Apkabinkime vaiką

Projekto koordinatorė mokyklos socialinė pedagogė A. Ūzaitė

Kauno Šančių vidurinės mokyklos mokiniai kartu su socialine pedagoge 2009 m. gegužės 26 d. dalyvavo Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus bei socialinių pedagogų metodinio būrelio surengtoje akcijoje „Apkabinkime vaiką”. Akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų lūkesčius ir problemas.

Akcijoje, vykusioje Laisvės alėjoje, dalyvavo apie 400 vaikų iš Kauno miesto mokyklų, visi buvo apsivilkę ryškiaspalvėmis liemenėmis. Vaikai piešė, rašė savo norus, lūkesčius apie bendravimą su tėvais. Vėliau ėjo link Savivaldybės, praeiviams dalindami lankstinukus. Ten susitiko su Kauno meru Andriumi Kupčinsku, Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėju Antanu Bagdonu bei kitais savivaldybės darbuotojais.

Atnaujinta: 2015-02-10