Apsilankymas „Žalgirio” arenoje

Ar kas turėjo šansą apžiūrėti „Žalgirio“ areną ne tik rungtynių ar renginių metu? 10a kl. (mokytoja Alfreda Petrošienė) ir 8c kl. (mokytoja Vida Jurkevičienė) mokiniai tokios progos nepraleido ir lapkričio 14 d. vyko į ekskursiją „Žalgirio“ arenoje. Ekskursija prasidėjo didžiojoje arenos salėje, kurioje 2015 m. buvo pagerintas rekordas ir sutalpinta net 20 517 žiūrovų. Gidas papasakojo apie unikaliausius sprendimus, kurie suteikia ypatingos kokybės akustikai, apšvietimui. Parodė, kur įsikuria arenoje koncertuojančios įžymybės, ir išdavė paslaptį, kokių keistų prašymų išgirsta iš renginių organizatorių.

Mokiniai galėjo prisiliesti prie „Žalgirio“ komandos treniruočių erdvės, apžiūrėti jų laimėtas taures bei nusifotografuoti su „Žalgirio“ krepšininkais. Jie pamatė, kur renginius stebi mūsų privilegijuotieji svečiai, sužinojo, kokios garsenybės koncertuoja SDG amfiteatre ir kodėl arena vadinama Žaliąja.