Aštuntokų ir dešimtokų mokslo metų baigimo šventė

Šiandien į mokyklą rinkosi šventiškai nusiteikę aštuntokai, dešimtokai bei jų artimieji. Šventės metų gražius ir pamokančius žodžius tarė mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, šmaikščiai ir širdingai savo patirtimi dalinosi Domo mama Sandra, prisiminimus apie pradinių klasių nuotykius priminė pradinių klasių mokytoja Vita Masaitienė. Kaip sekėsi klaidžioti paauglystės kryžkelėmis pasakojo klasės vadovės Asta Bagdonaitė ir Aušra Kvederaitienė. Mokinė Smiltė nudžiugo atlikdama muzikos kūrinį, o dešimtokai – savo šokį. Jaukūs žodžiai skambėjo iš mokinių lūpų visiems, kas buvo kartu su jais ne vienerius metus.

Nepamiršti buvo ir geriausiai besimokantys moksleiviai – jie gavo padėkas bei stipendijas. O renginio pabaigoje buvo draugiškai pasodinti augalai, kurie džiugins mus, pasiliekančius, ir jus, dar sugrįšiančius į jūsų paliktas tuščias klases.

Na o nuoširdžiausi žodžiai turbūt buvo tariami ne tik į mikrofoną…

Carpe diem, mielieji! Naudokitės visomis galimybėmis augti!