Atsisveikinimas su dešimtokais

Birželio 22 d. dešimtokams vyko Pagrindinio ugdymo programos baigimo šventė – paskutinė pamoka mūsų mokykloje . Mokiniai, jų tėveliai, mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, klasės auklėtoja Sonata Šiugždienė, dėstantys mokytojai susirinko mokyklos aktų salėje. Čia vyko improvizuota pamoka. Pirmiausia visi išklausė Lietuvos valstybinį himną. Tada dešimtokus, pabaigusius pagrindinio ugdymo programą, sveikino direktorė Jolanta Vengalienė, o klasės vadovė Sonata Šiugždienė pasidalino įvairiomis linksmomis akimirkomis, kurias visi drauge patyrė per šešerius metus. Mokiniams išdalino lapus, ant kurių kiekvienas rašė savo svajonę, lapus dėjo į voką ir užklijavo, klasės auklėtoja pažadėjo juos išsaugoti. Visi susitarė susitikti po dvejų metų ir pažiūrėti, ar išsipildė svajonės.

Visų mokinių tėvelių vardu dešimtokus pasveikino ir padėkojo mokytojams Simono mama.

Šventės pabaigoje direktoriaus pavaduotoja Ramunė Šmitienė perskaitė direktorės įsakymą, patvirtinantį, kad visi mokiniai baigė pagrindinio ugdymo programą, įgijo pagrindinį išsilavinimą ir jiems išduodami skaitmeniniai pažymėjimai. Naujovė ta, kad vietoj tradicinio įprasto pažymėjimo mokiniai gauna tik patvirtinimą ir QR kodą, su kuriuo galės parsisiųsti savo pažymėjimą.