Atvirų durų diena

Vasario 6d. vakarą pakvietėme būsimus pirmokus ir penktokus su tėveliais apsilankyti mokykloje, susipažinti su būsimomis mokytojomis.

Pirmiausia visi susirinko aktų salėje. Atvyko ir mokiniai, kurie domisi mokymusi ir vyresnėse klasėse. Pirmiausia visus svečius pasveikino mokyklos dainorėliai ir direktorė Jolanta Vengalienė, ji papasakojo apie mokyklos savitumą – mokykla bendradarbiauja su VDU ir diegia klasikinio ugdymo elementus. Klasikinio ugdymo tikslas – išugdyti vakarietiško mentaliteto išsilavinusį, įgijusį platų kultūros akiratį, kūrybingą žmogų, įgalintą kompetentingai ir kūrybiškai reflektuoti praeities ir dabarties kultūrų santykį ir išlaikyti individo ir visuomenės tarpusavio įsipareigojimų pusiausvyrą, todėl mokykloje daug dėmesio skiriama mokinių saviraiškai, socialiniam emociniam ugdymui.

Direktorė dar ,,paegzaminavo“ būsimuosius pirmokus, ar jie jau pasiruošę mokyklai, o ,,išlaikę egzaminą“ būsimieji mokinukai iškeliavo į klases artimiau susipažinti su mokytojomis. Likę salėje vyresni mokiniai ir jų tėveliai bendravo su administracijos atstovėmis bei mokinių tarybos nariais, kurie papasakojo apie bendruomenės veiklas, kokias šioje mokykloje saviraiškos galimybes turi mokiniai, parodė atnaujintas mokyklos edukacines erdves.