Atvirų durų diena

Vasario 7 d. mokykloje vyko Atvirų durų diena. Visų klasių mokinių tėveliai galėjo atvykti į individualius pokalbius su mokytojais. O vakare į mokyklą buvo pakviesti būsimųjų pirmų ir penktų klasių mokiniai ir jų tėveliai. Atvykusius pasitiko mokinių tarybos nariai. Svečiai galėjo apžiūrėti mokinių darbų ekspozicijas, susipažinti su neformalaus ugdymo būrelių veikla. O Aktų salėje susitikimas prasidėjo meninių kolektyvų pasirodymu. Dainų studijos mažosios dainininkės padainavo dainelę ,,Saulės zuikučiai”, o Teatro ir šokių studijų nariai vaidino spektaklį pagal graikų mitą ,,Nebūkime narcizai”. Tokiu būdu parodyta, koks dėmesys mūsų mokykloje skiriamas mokinių kūrybinei raiškai.

Mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė susirinkusiems pristatė mokyklos viziją, išskirtinumą, kuo pasižymi klasikinis ugdymas. Atvirų durų dieną mokykloje svečiavosi ir Aušra Rutkienė, VDU Švietimo akademijos Švietimo vadybos ir politikos katedros vedėja, Edukologijos instituto docentė. Ji papasakojo, kaip vyksta mokyklos bendradarbiavimas su Vytauto Didžiojo universitetu, kokie atliekami tyrimai, kad VDU studentai mūsų mokykloje atlieka ne tik praktiką, bet jau ir dirba.

Direktorė pristatė būsimą pirmokų mokytoją Ritą Visockienę ir būsimas penktokų auklėtojas Sonatą Šiugždienę ir Vilmą Liupkevičiūtę. Bendravimas su mokytojomis tęsėsi klasėse.

Tikimės, kad svečiams patiko mūsų mokykla ir Rugsėjo pirmąją sulauksime šaunių pirmokų bei penktokų.