Bendradarbiavimas su VDU: „Matuokis profesiją 2023”

10a kl. mokiniai lapkričio 10 d. dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto organizuotame renginyje „Matuokis profesiją 2023“, kurio metu VDU absolventai pasidalino savo patirtimi bei įvairiomis istorijomis sėkmingos karjeros link. Remdamiesi savo patirtimi absolventai aptarė vadovavimo, lyderystės, verslumo, kūrybiškumo, komandinio darbo, kritinio mąstymo, emocinio intelekto ir darbo kultūros pavyzdžius bei svarbą. Susitikime savais pavyzdžiais dalijosi VDU alumnai: klientų aptarnavimo vadovas islandų kompanijoje „Arctic Adventures“, prekės ženklo „Jorus“ bendraautorė, LSMU NI Biofizikos ir bioinformatikos jaunesnysis mokslo darbuotojas, psichologė, UAB „Pigu perku group“ įkūrėjas, Kultūrinių patirčių ir kūrybos agentūros „Salto agency“ vadovė, valstybės duomenų agentūros Duomenų apsaugos skyriaus vadovas, ornitologas, stilistė.

Skubančiame ir greitai tobulėjančiame pasaulyje yra tiek daug informacijos ir tiek daug pasirinkimų, kad jaunimui darosi vis sunkiau nuspręsti, ką nori veikti gyvenime. Tikėkime, kad renginys kai kam padės pasirinkti teisingą kelią, nes labai svarbu nenustoti ieškoti, eksperimentuoti ir išbandyti savo jėgas įvairiuose vaidmenyse.