Bendruomenės renginys „Skaitau Lietuvą“

Mokyklos bendruomenė, minėdama Kovo 11-ąją, susitiko renginyje „Skaitau Lietuvą“. Skaitymą skatinanti iniciatyva gyvuoja nuo 2015 metų. Pradinių ir penktų klasių mokiniai skaitė klasėse pasirinktą lietuvių autoriaus kūrinį, o vyresni susitiko salėje. Pradinukai labai džiaugėsi galimybe perimti skaitymo estafetę iš vyresnių mokinių, kurie aplankė kiekvieną klasę ir padovanojo kūrinį.Į šventę atvyko svečių iš VDU klasikinio ugdymo mokyklos Vokiečių g., Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė Audronė Antanavičienė, Vytauto didžiojo 2-osios šaulių rinktinės šaulė Rita Kybartienė, dalyvavo mūsų mokyklos bendruomenės nariai. Visi atsinešė savo mėgstamą knygą ir skaitė tai, kas jiems atrodė svarbu ir ypatinga. Girdėjome ir klasikos, ir šiuolaikinių lietuvių autorių tekstų. Renginio metu dainavo mokyklos vaikai ir mokytojai, pianinu skambino Smiltė, fleita grojo Ignas.