Bendruomenės šventė „Močiutės pyragiukai, senelio sausainiukai“

Lapkričio 17 d. į mokyklą rinkosi vyresnės kartos atstovai. Čia vyko šventė ,,Močiutės pyragiukai, senelio sausainiukai“, skirta pagerbti senelius, puoselėti kartų bendravimą ir tradicijas. Laukdami svečių pradinukai piešė senelių portretus, o vyresnių klasių mokiniai per dorinio ugdymo pamokas rašė dėkingumo laiškus seneliams. Mokinių darbų ekspozicija buvo parengta I a. fojė.

Svečiams jaunosios kraštotyrininkės, 6a klasės mokinės, pravedė mokyklos muziejuje ekskursiją – supažindino su Šančių ir mokyklos istorija. Anūkų ir senelių komandos taip pat dalyvavo Kahoot viktorinoje ,,Iš praeities lobyno“. Na o po praktinių užduočių visi buvo kviečiami į aktų salę, kur vyko šventinis koncertas: pasirodė mokyklos dainavimo ir teatro studijų atlikėjai ( vadovės mokytojos Renata Vingilytė ir Ilona Mitrulevičienė), 1 a klasės mokinukai ( mokytoja Rita Vicockienė), 4a ir 4b klasių mokiniai ( mokytojos Edita Jakubonytė ir Ramunė Žičkienė). Savo prisiminimais su bendruomene pasidalino ir močiutė Virginija Rotkienė, kuri šią mokyklą baigė 1958 metais, o dabar čia mokosi net trys jos anūkai – Modestas, Leticija ir Vanesa, o dar viena anūkė, jau studentė, taip pat mokėsi mūsų mokykloje. Kartu mokyklos bendruomenę pasveikino ir pasidžiaugė kartų bendryste ir šių mokinių mama Edita Rumševičienė.

Na o po koncerto visi nuoširdžiai bendravo, vaišinosi senelių atneštais pyragais, apžiūrėjo senelių rankdarbių parodėlę.

Gera, kai vienija bendrystė, o skirtingų kartų draugystė praturtina ir mažus, ir didelius, tiek jaunus, tiek vyresnius.