Būk atsargus slidžiame kelyje!

1-2 klasių mokiniai dalyvauja kūrybiniame konkurse ,,Slidus kelias“. Mokykliniame etape vaikai klasėse diskutavo apie pavojus slidžiame kelyje ir kaip saugiai elgtis, kai šaligatviai ir gatvės pavirsta čiuožyklomis. Pakalbėję ir pažiūrėję filmuką šia tema jaunieji eismo dalyviai emocijas išreiškė piešiniais – konsultuojami dailės mokytojos Redos Stulpinienės, kūrė, piešė, lape modeliavo situacijas, kurios įspėja, informuoja ir moko saugaus elgesio žiemos metu. Šio konkurso, kurį organizuoja Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, tikslas ugdyti kultūringą, drausmingą, sąmoningą už savo veiksmus atsakingą, eismo dalyvį ir kurti socialinę ,,žinutę“, įspėjančią apie pavojus žiemą kelyje ir informuojančią bei mokančią saugaus elgesio žiemos metu. Be to, labai svarbu ir skatinti vaikų kūrybiškumą, iniciatyvą, saviraišką.

Atrinkti įdomiausi darbai bus pristatyti į Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą ir dalyvaus Kauno miesto ugdymo įstaigų 1 – 2 klasių mokinių piešinių konkurse „Slidus kelias“.

Mokykloje parengta mokinių darbų parodėlė „Būk atsargus slidžiame kelyje!“