Būrelis „Mažieji tyrėjai”

Nuo pat mokslo metų pradžios „Mažųjų tyrėjų” (mokytoja L. Daukutienė) būrelio lankytojai intensyviai atlieka įvairius eksperimentus ir bandymus. Mokiniai susipažino su hidroponine žemdirbyste ir klasėje augino brokolius, išsiaiškino, kaip iš vieno augalo išauginti daugybę tokių pat nuostabių augalų. Mokiniai atliko „Įgerties eksperimentą” ir tyrinėjo sėklų gebėjimą sugerti vandenį. Mokiniai pasigamino „Mažąją kompostinę” ir stebėjo, kaip suvalgyto obuoliukų graužtukai po truputį suyra. Jaunieji tyrėjai atlikdami eksperimentą „Putų smagumynai” įsitikino, kad balta šviesa yra raudonos, žalios ir mėlynos spalvų mišinys. O naudodami paprasčiausias buityje randamas priemones pasigamino termosą ir suprato, kokiu principu jis veikia, kad šaltą žiemos dieną jame dar ilgai išlieka karšta arbata.

Šių užsiėmimų metu mokiniai mokosi susikaupimo, kantrybės, noro nepasiduoti – juk ne visuomet viskas pavyksta iš pirmo karto.