Dailyraščio konkursas „… Ir eisim Lietuvos keliu!”

Dailyraščio konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo ir atkūrimo dienoms paminėti, vyko vasario 25 dieną. Dalyvauti buvo pakviesti 1 – 10 klasių mokiniai, norintys išmėginti savo jėgas.

Šiandieniame naujųjų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo greičiau išimtis nei įprotis, tas svarbu mokiniams prisiminti, kodėl vis tik verta į rankas vėl paimti parkerį. Mokėjimas rašyti ranka ir šiandien formuoja įvairiausius vaiko gebėjimus – ne tik dailaus nurašymo, bet ir jo minties raiškos. Visas kalbos mokymasis jungiasi į sistemą, dėl to viena raidė jungiama prie kitos. Dar labai svarbu raidžių aukštis, žinojimas, kada raidę reikia rašyti atkėlus ranką, o kada – ne, raidžių jungimas, sugebėjimas rašant raidę neišlįsti iš už linijos, nebraukyti. Būtent šiais kriterijais vadovavosi konkurso komisija atrinkdama laureatus. Konkurse dalyvavo net 40 įvairaus amžiaus mokinių. Gražiausiai duotus tekstus perrašė ir tapo konkurso laimėtojais: 1 a kl. mokinė Paulina Žiliukaitė, 2b kl. mokinė Emilė Pečiukonytė, 3a kl. mokinė Emilija Michailova, 3a kl. mokinė Aurelija Krušauskaitė, 4a kl. mokinys Karolis Adomonis, 5a kl. mokinė Paulina Bolskytė, 5a kl. mokinė Vanesa Savickaitė, 5a kl. mokinė Gabrielė Berzinaitė, 6a kl. mokinė Ieva Juodiškytė, 6 b kl. mokinė Miglė Tiško, 7a kl. mokinė Gabrielė Žuklevičiūtė, 7a Sofija Okat, 8a kl. mokinė Austėja Savickaitė, 9a kl. mokinė Miglė Karčiauskaitė, 9a kl. mokinys Tautvydas Veikutis.

Šiandien visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o laureatai – diplomais.