Dalyvavimas konferencijoje „Iššūkis tyrėjams”

Gegužės 4 d. Kauno Santaros gimnazijos organizuotoje tarptautinėje Jaunųjų mokslininkų konferencijoje „Iššūkis tyrėjams“ dalyvavo Austėja Moročkaitė ir Ervinas Martinaitis, 9a kl. mokiniai. Jie atliko tyrimą ir pristatė parengtą pranešimą „Pasitikėjimo savimi ir bendravimo įgūdžių stiprinimas socialinio emocinio ugdymo pamokose – pagalba kovoje prieš žalingus įpročius“. Konferencijoje dalyvavo ekspertai: Augustinas Balaišis, lektorius, VDU Menų fakultetas; Violeta Dobrovolskienė, Menų akademijos lektorė, įvaizdžio dizaino ekspertė; Mindaugas Štelemėkas, Ph.D. Sveikatos tyrimų instituto vadovas ir vyresn. mokslo darbuotojas, Profilaktinės medicinos katedros profesorius, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas; Eugenija Valienė, lektorė, VDU Humanitarinių mokslų fakultetas, Lituanistikos katedra. Mokinių pristatytas pranešimas sulaukė ekspertų susidomėjimo ir klausimų visiems aktualia tema. Konferencijos pabaigoje mokiniams buvo įteiktos padėkos. Mokinius konsultavo mokytoja Alfreda Petrošienė.