Dalyvavimas respublikinėje patyriminėje konferencijoje

Kovo 30 dieną mūsų 8c klasės mokiniai Ieva Našliūnaitė ir Kristupas Urbonas, paskatinti lietuvių kalbos mokytojos Auksės, dalyvavo patyriminėje respublikinėje konferencijoje „Mane įkvepianti asmenybė”, kurią organizavo Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija. Ieva pristatė pranešimą apie Emiliją Pliaterytę, kuri savo elgesiu įrodė, jog lietuvės moterys nuo seniausių laikų yra drąsios, ryžtingos, besidominčios pasaulio įvykiais ir galinčios ne tik žodžiais, bet ir veiksmais rodyti meilę savo gimtinei. Kristupas pristatė kunigaikštį Gediminą ir jo svarbą kuriant Lietuvą paminėdamas, jog valstybė turėtų būti kuriama išmintimi, strategija, diplomatija, o miestas iš sapno gali tapti pasaulinio garso miestu. Džiaugiamės, kad auga kūrybingi ir atsakingi jauni žmonės!