Darnios mokyklos Auksiniai diplomai

Spalio 1 d. Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, vyko Darnios mokyklos apdovanojimai. Renginyje dalyvavo VDU klasikinio ugdymo mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė bei mokyklų Darnios komandos atstovės. Apibendrinta dvejų mokslo metų veikla buvo įvertinta žaliais, sidabriniais ir auksiniais diplomais.

Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykla sujungė dvi ugdymo įstaigas: Dainavos progimnaziją ir Kauno Šančių mokyklą, kurias sieja panašūs siekiai ir požiūris į mus supančią aplinką. Abi mokyklos buvo aktyvios programos DARNI MOKYKLA dalyvės, todėl ir buvo įvertintos auksiniais diplomais.

DARNIOS mokyklos programa siekia paskatinti jaunus žmones mokyklose imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus. Abi mokyklos įgyvendino įvairias iniciatyvas bei veiklas, kurios ir buvo įvertintos auksiniu apdovanojimu.

Naujais metais šios ugdymo įstaigos, tapusios viena Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykla, dalinsis patirtimi ir tęs bendras veiklas ugdydama sąmoningą ir darnią ateities kartą.