Daržas mokykloje!

Šiais mokslo metais mokykloje buvo įgyvendinta iniciatyva „Dalyvaujamasis biudžetas”, kurios metu mokiniai siūlė įvairias idėjas ir vėliau išrinko labiausiai patikusią. Nugalėjo idėja – „Daržas mokykloje”. Artėjant mokslo metams į pabaigą, ši idėja jau įgyvendinta. Prie daržo mokykloje įkūrimo noriai prisijungė 3d klasės mokinių tėveliai, kurie padovanojo įvairių prieskoninių augalų, vaistažolių bei sėklų. Vienoje lysvelėje auginama vaistinė melisa, mėta, bazilikas, čiobreliai, mairūnas, medetkos ir kt. O kitoje lysvėje „Gamtos architektų” būrelio mokiniai pasėjo pupelių, burokėlių, morkų, pasodino svogūnų. Daržą aplankyti galima ir su išmaniuoju telefonu. Prie augalų yra pateikta informacija apie jų auginimą, priežiūrą, vaistines augalo savybes, naudą ir kt.

Tikimės, kad rudenį nuimsim gražų derlių!.

Šia iniciatyva prisijungėme ir UNESCO mokyklų tvaraus gyvenimo ir patyriminio ugdymo idėjos propagavimo.