Devintokių dalyvavimas konferencijoje

Mūsų mokyklos devintokės Beata Gliaudelytė ir Justina Morkūnaitė (mokytoja Alfreda Petrošienė) 2021 m. lapkričio 17 d. dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijoje vykusioje Respublikinėje 8-12 klasių mokinių patyriminėje konferencijoje „NUOTOLINIO MOKYMOSI IŠŠŪKIAI IR PERGALĖS“. Mokinės paruošė ir pristatė pranešimą „Nuotolinio mokymosi sėkmė ir iššūkiai“ bei supažindino konferencijos dalyvius su mokykloje vykstančiomis socialinio emocinio ugdymo (SEU) pamokomis, kurios padėjo nugalėti nuotolinio mokymosi metu kilusius sunkumus. Šiose pamokose įgytos žinios ir dalyvavimas įvairiose veiklose ir konkursuose, dalyvavimas SEU olimpiadoje „Dramblys“, bendravimas su nuotolinio mokymosi metu „į svečius“ atvykusiais žinomais žmonėmis padėjo išlikti aktyviems ir motyvuotiems.

Konferencijos dalyvėms įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.