Drambliada 2024

Kovo 25-29 d. mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo tradicinėje Pozityvaus ugdymo instituto organizuojamoje 2024 m. SEU DRAMBLIADOJE.

Žaisdami žaidimą „Atsakingi sprendimai saugo gamtą”, mokiniai aptarė rūšiavimo svarbą, žemės išsaugojimo aktualumą. Užsiėmimo „Pamoka dėkingumui” metu mokiniai turėjo įvardinti už ką yra dėkingi dabar, būdami namuose ar mūsų planetai. Juk labai svarbu kiekvieną dieną pastebėti pozityvius dalykus, dažniau mąstyti apie dalykus, kurie džiugina. Žaidimo „Aš galiu tai išgyventi (jausmas irzlus)” metu mokiniai mokėsi, kaip gali sau padėti, kai susierzina ir mokėsi suvaldyti šį nemalonų jausmą, kai kažkas nepasiseka.

Itin daug teigiamų emocijų mokiniams suteikė užsiėmimai „Tapkime herojais” ir „Laiškas apie mane”. Žaidimo„Tapkime herojais” metu mokiniai turėjo kurti Hogvartso gelbėjimo planą ir padėti Hariui Poteriui išgelbėti savo mokyklą. O rašydami laišką apie save, mokiniai turėjo įvardinti savo stiprybes, gebėjimus, pomėgius, o klasės draugai, turėjo atpažinti, kuris klasės draugas, tai yra. Šis žaidimas gerina klasės atmosferą, padeda suprasti, kad kiekvienas klasės draugas yra unikalus ir savaip įdomus.