Džiazo pamoka visiems

Spalio 25 d. 5-9 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų programoje – interaktyviame džiazo muzikos koncerte, kurio metu ne tik klausėsi energingos ir pakylėtos džiazo muzikos, bet ir išgirdo intriguojančią džiazo istoriją, sužinojo, kur ir kaip atsirado džiazas. Drauge su džiazuojančiais atlikėjais nukeliavo į XIX a. pabaigos Naująjį Orleaną, paklausė regtaimo ir juodaodžių bažnytinių dainų. Po to visų laukė Čikaga ir Niujorkas. Kartu su džiazo genijumi Luisu Amstrongu apsilankė Harlemo džiazo klube, pasidairė po Brodvėjaus teatrą. Taip pat susipažino su Paulo Whitemano orkestru. Sužinojo, kas yra svingas, kaip paploti džiazo ritmą, kaip išmokti improvizuoti. Mokiniai patyrė neįtikėtinai daug naujų emocijų ir tapo ne tik džiazo žinovais, bet ir mylėtojais.

20211026_195712