Edukacija: Druskos kelias: nuo seniausių iki šių laikų

Lapkričio 10 d. 3a, 3b, 4a klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje ,, Druskos kelias: nuo seniausių iki šių laikų“ . Dar prieš užsiėmimą mokiniai klasėse atliko parengiamuosius darbus, stebėjo, kaip druska tirpsta, ką galima padaryti su sūriu skysčiu, mokėsi gaminti šerbetą. O edukacinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kad šis maisto produktas, dabar tekainuojantis centus, kažkada buvo prabangos prekė. Jo istorija prilygsta žmonijos istorijai. Homeras savo „Odisėjoje“ druską pavadino dieviška. Edukacijos metu mokiniai ne tik išklausė druskos istoriją, bet ir patys tyrė jos savybes. Išsiaiškino, kad druska – tai dviejų cheminių elementų – natrio ir chloro išgryninta forma – junginys. Kristalinė medžiaga. Smulkinti druskos kristalai atspindi šviesą ir atrodo tarsi balti. Vaikai spalvotomis kreidelėmis dažė druską ir pasigamino suvenyrą iš jos.