Edukacija: Planas B

Edukacijoje ,,Planas B“ lapkričio 10 d. dalyvavo 8a ir 10a klasė. Mokiniai aiškinosi, kokia žmogaus veikla labiausiai kenkia gamtai, kaip su tuo kovoja jaunoji karta visame pasaulyje, ką mokiniai gali padaryti čia – Lietuvoje. Atlikdami kūrybinę-praktinę užduotį mokiniai bandė apsipirkti pagal „zero waste“ filosofijos principus, nenaudodami taršių vienkartinių pakuočių. „Planas „B“ – tai aktuali, šiuolaikinio žmogaus realybę atitinkanti edukacija, kuri įkvėpia keisti požiūrį į besaikį vartojimą ir mūsų visų namus – Žemės planetą. Mokiniai turėjo galimybę į įprastus vartojimo įpročius pažvelgti kitu kampu, sužinoti, kas atsitinka atliekoms, kurios nėra rūšiuojamos, kaip jos gali patekti į mūsų organizmą, kaip gyvena žmonės, kurie beveik nieko neišmeta, kaip panaudotus daiktus prikelti antram gyvenimui ir kt.

Mokiniai diskutavo, kad ne tik reikia rūšiuoti šiukšles, bet ir saugoti aplinką nuo taršos. Ši edukacija įkvėpė keisti požiūrį į besaikį vartojimą ir mūsų visų namus – Žemės planetą.