Eilėraščių anglų kalba raiškiojo skaitymo konkursas „Christmas Poetry Competition 2021”

Gruodžio 20 dieną, mokykloje vyko eilėraščių anglų kalba raiškiojo skaitymo konkursas „Christmas Poetry Competition 2021”.

Tam buvo skirtos paskutinės šiais metais anglų kalbos pamokos. Konkursas vyko etapais skirtingose klasėse, jame srautais dalyvavo mokiniai iš visų 5-10 klasių. Šį kalėdinių eilėraščių konkursą organizavo anglų kalbos mokytoja ekspertė Jurgita Sūnelaitiene bei anglų kalbos mokytoja metodininkė Ingrida Pagrandienė.

Mokytojos ne tik paskatino savo ugdytinius deklamuoti anglų kalba, bet ir anglų kalba priminė retorikos istoriją, tad mokiniai pagilino savo žinias apie retoriką anglų kalba, įsitikino, kad deklamuoti eilėraščius yra ne tik naudinga, bet ir vertinga. Mokytojos džiaugėsi savo mokinių gebėjimu pajausti žodžio galią, įprasminti žodžio vertę, parodyti savo santykį su kalba.