Eilėraščių ir esė konkursas „Švenčiu Lietuvą“

Šiais metais Liudas Mažylis, Europos parlamento narys, VDU profesorius, mokslininkas, organizavo eilėraščių ir esė konkursą „Švenčiu Lietuvą”, skirtą Vasario 16-ajai. Konkurse dalyvavo daugiau nei 600 mokinių ir Lietuvos ir užsienio. Mokiniai savo kūryba rodė ne tik savo meilę Lietuvai, bet ir istorijos žinias apie ją, nes turėjo atsakyti į klausimą „Už ką esu dėkingas/a Lietuvai?”. Džiugu, jog 7a klasės mokinys Gustas Baušys taip pat išdrįso dalyvauti konkurse ir sulaukė Liudo Mažylio padėkos už savo kūrybą, žinias ir meilę Lietuvai. Gustas puikiai suderino ir eilėraščio rimavimą, ir istorijos bei kultūros žinias, ir lietuvių kalbos išmanymą, ir patriotiškumą. Lauksime jo pasirodymo ir kituose konkursuose!