Eksperimentuodami mokomės

Rugsėjo 28 d. 2a klasės (mokytoja R. Barkauskienė), 2d klasės (mokytoja L. Daukutienė) ir 4b klasės (mokytoja R. Bankauskienė) mokiniai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-5 klasių mokinių „Tyrėjo dienoje”, kurią organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Mokiniai atliko daug įdomių eksperimentų. Tyrinėjo medžiagų tankį, atliko eksperimentą su gamtinio indikatoriaus – raudongūžio kopūsto sultimis ir įsitikino, kad kiekviena mūsų aplinkoje esanti medžiaga turi tam tikrą terpę. Jauniesiems mokslininkams ypač patiko eksperimentas „Nematoma vandens plėvelė”, kuris įrodė, kad vandens paviršiuje gali išsilaikyti lengvi daiktai.

Mokiniai džiaugėsi, kad naudojant paprasčiausias priemones išmokstama atlikti eksperimentus ir daug sužinoma.