ERASMUS+: Mokytojų stažuotė Sicilijoje

Spalio 28 – lapkričio 4 dienomis mokytojos Eglė Vanskevičiūte ir Indrė Lekauskienė dalyvavo Erasmus+ kursuose „Innovative teaching methods” saulėtoje Sicilijoje, Palerme. Visą savaitę mokytojos turėjo galimybę pažinti Sicilijos kultūrą, bendrauti su įvairių valstybių mokytojais, bet ir atliko įvairias kūrybines ir praktines veiklas, mokėsi, kaip tinkamai taikyti ICT technologijas, efektyviau organizuoti darbą grupėse, aiškinosi, kokios veiklos galimos neformalioje aplinkoje. Įgijusios naujų žinių ir įkvėpimo, mokytojos nekantrauja viską išbandyti su mokiniais.

Džiaugiamės sulaukę iš organizatorių puikių mūsų mokytojų įvertinimų ir noro bendradarbiauti. Puiku, kad galime semtis įvairių šalių mokymo(si) patirties ir išbandyti praktinius užsiėmimus, dalintis gerąja savo pačių patirtimi, ieškoti to, kas geriausia mūsų mokiniams ir bendruomenei.

Erasmus+ projektas nr. 2023-1-LT01-KA121-SCH-000132013
Mokinių ir mokytojų mobilumas moymosi tikslais 2023/24 m.m.
1 mobilumas