Erasmus+ projektas „Think Globally, Act locally”

Paskutinė rugsėjo savaitė džiugino ne tik puikiais orais, bet ir intensyviomis veiklomis: mokykloje viešėjo tarptautinio Erasmus+ projekto „Think Globally, Act locally” komanda. Rugsėjo 25 – 29 dienomis projekto komandos iš Lenkijos, Estijos, Turkijos ir Lietuvos:
• Išklausė paskaitą apie atsinaujinančius energijos šaltinius bei, dirbdami grupėse, konstravo modelius ta tema.
• Dalyvavo edukacijoje „Plastiko kelias”, grožèjosi rudeniniais Trakų vaizdais.
• Birštone vaikščiojo Nemuno pakrante ir ragavo tikro mineralinio vandens. Apsilankė Prienų skudurininkės dirbtuvėse ir sužinojo, kaip galima pagaminti popierių iš skudurų.
• Lankėsi atliekų perdirbimo centre Kaune ir dar kartą įsitikino saikingo vartojimo nauda.
• Savaitę vainikavo išvyka į uostamiestį. Susipažinę su Klaipėda, mokytojai ir moksleiviai apsilankė Lietuvos jūros muziejuje, Ruonių reabilitacijos centre. Po teminės ekskursijos „Keičiasi jūra, keičiuosi ir aš”, projekto dalyviai pajūryje aptarė darbo savaitę, planavo naujas veiklas ir tiesiog džiaugėsi būdami bendraminčių būryje.

Nuoširdžiai dėkojame nuostabioms Gabijos Zdanevičiūtės, Patricijos Kačinskaitės, Patricijos Borodaitės-Borodaitytės, Ignos Petraitės, Emilijos Lukoševičiūtės, Atėnės Kižytės, Aurėjos Ražanskaitės ir Eriko Miškinio šeimoms už pagalbą priimant projekto svečius Lietuvoje savo šeimose, anglų kalbos mokytojoms Gretai Jonaitienei ir Linai Kranauskienei, matematikos mokytojui Gyčiui Motiejūnui ir geografijos mokytojai Monikai Juodėnaitei, pradinių klasių mokytojoms Sonatai Pliupelienei ir Ramunei Bankauskienei už veiklų organizavimą ir įgyvendinimą.