Erasmus+ projekto „Think globally, Act locally” dalis

Gruodžio 5 d. mokykloje lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos lektorius Mantas Pilkauskas. Lektorius kartu su geografijos mokytoja Monika Juodėnaite organizavo dviejų dalių užsiėmimą 8-10 kl. mokiniams. Pirmoje užsiėmimo dalyje mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą „Nepatogi tiesa“ apie klimato kaitą ir jos keliamus iššūkius. Antros užsiėmimo dalies metu mokiniai porose ir grupėse kūrė kovos su klimato kaita veiksmų planus namuose, mokykloje, mieste ir šalyje. Pristatydami savo veiksmų planus mokiniai įsitraukė į aktyvią diskusiją, aiškinosi, kokios priežastys lemia klimato kaitą ir kaip kiekvienas galime prisidėti prie globalių iššūkių sprendimo. Užsiėmimas vyko kaip Erasmus+ projekto „Think globally, Act locally” dalis.