eTwinning projektas ,,Ar baltų kultūra yra mįslė šiuolaikiniam mokiniui?“

Mūsų šaunieji septintokai Karina, Smiltė, Ieva ir Kristupas su savo lietuvių kalbos mokytoja Aukse tęsia dalyvavimą eTwining projekte apie baltų kultūrą. Šįkart mokiniai paruošė indormacinę erdvę apie baltų kultūrą, demonstravo baltų aprangą, savo žiniomis dalinosi su kitais mokiniais ir trečiokais. Džiugu, kad rinkdami informaciją mokiniai vis daugiau sužino apie senuosius papročius, gyvenimo būdą ir pasaulėžiūrą, o įsikūnijimas į to laikotarpio žmones teikia ne tik informatyvumo, bet ir džiaugsmo ir patiems dalyviams, ir visai bendruomenei. Gyvybės medžio karpiniai taip pat ne tik puošia, bet ir skleidžia gilią išmintį.

Už kostiumus nuoširdžiai dėkojame Kauno pilietinės bendruomenės centro pirmininkei Jolantai Kaminskienei. Šiuolaikiniams mokiniams, pasirodo, baltų drabužiai yra labai gražūs, tad daugelis nutarė, jog labai mielai dabar irgi vaikščiotų taip apsirengę.