Europos sveikos mitybos diena

Lapkričio 8-oji − minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse gyventojai dar kartą raginami atkreipti dėmesį į ypatingą tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai, organizuojami įvairūs renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos ir sveikos mitybos principus ir taisykles tikslu padėti žmonėms suprasti sveikos mitybos pagrindus, kūno masės indekso apskaičiavimo ir vertinimo bei pagrindinių maistinių medžiagų reikšmę, supažindinti su kai kurių maisto produktų sudėtimi, rekomenduojamomis mitybos normomis, kad būtų suformuotas teisingas tiek suaugusių, tiek vaikų požiūris į mitybą. Paminėjo šią dieną ir mūsų mokyklos bendruomenė.

Mokiniai parengė ir pristatė pranešimus apie sveikus maisto produktus, sezonų vaisius ir daržoves, linkėjo visiems būti sveikiems, rinktis sveiką maistą ir daug sportuoti.

Anglų kalbos pamokų metu žiūrėjo video įrašus apie sveiką mitybą, diskutavo, atliko praktines užduotis bei patys „pripildė sveikų pietų lėkštę“.

Atlikome ir įvairias užduotis, susijusias su sveika mityba, internete.