Gamtos herojų apdovanojimai ’21

Esame išrinkti metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga Kauno regione!

Gamtos herojų apdovanojimai – tai aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma”, kartu su rėmėjais bei pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ organizuojamo projekto „Gamtos herojai“ baigiamasis renginys. Šio projekto tikslas – įvertinti, paviešinti ir apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje.

Džiaugiamės su visa Darnia komanda ir dėkojame už iniciatyvas aktyviausioms komandos narėms mokytojai Romualdai Bubelevičienei ir 10 a klasės mokinei Justinai Krištopaitytei.